אנשים ברשת


Al Lowe Humor Site

אל לואו (Al Lowe) הוא אחד הנכסים הכבדים (תרתי משמע) שהיו לחברת Sierra בימי תהילתה.  אל אחראי לשורה ארוכה של משחקים, ומוכר בעיקר בזכות סדרת Leisure Suit Larry הקורעת.  האתר שלו, Al Lowe`s Humor Site, מכיל בדיחות למיניהן, מידע על הקווסטים שיצר ואפילו את התסריטים המקוריים של חלק מהמשחקים.

Grumpy Gamer

בלוג רב-תחומי שמריץ רון גילברט, אחד היוצרים המרכזיים שהיו ל-LucasArts, וכתב בין היתר את שני המשחקים הראשונים בסדרת Monkey Island.

Tribute to Roberta Williams

אתר מעריצים נחמד ל"גברת הראשונה" של הקווסטים, שהקימה יחד עם בעלה קן את חברת Sierra.  רוברטה אחראית לכתיבה ולהפקה של משחקים רבים, שהבולטים ביניהם הם מסדרת King`s Quest.  אתר נוסף העוסק בהרחבה במשחקיה הוא Sierra Planet.

Sierra Gamers

אתר המתופעל על ידי קן וויליאמס, בעלה של רוברטה ומנכ"ל Sierra מהיווסדה בשנת 1979 ועד שנת 1996.  ניתן למצוא באתר חומרים נדירים על Sierra כגון סרטון פרסומת למשחקי החברה משנת 1989, ויש בו מערכת צ'אטים ענפה עם יותר מ-4,000 משתמשים רשומים.


Mark Seibert's Website

מארק סיברט היה המנהל המוסיקלי של Sierra, והוא כתב קטעים מוסיקליים בלתי נשכחים עבור רבים ממשחקי החברה.  באתר ניתן להוריד מוסיקה מקווסטים ומפרוייקטים נוספים בהם היה מעורב.


Transolar Games

האתר של לורי וקורי קול, הזוג שהביא לעולם את סדרת Quest for Glory.  באתר ניתן למצוא מידע על משחקי הסדרה כמו גם על משחקים נוספים שיצרו השניים, כגון משחק החידות Castle of Dr. Brain ומשחק התפקידיםShannara .


Ragnar Tørnquist

בלוג אישי ומקצועי שמתעדכן בקביעות מאת ראגנר טורנקוויסט, מפתח הקווסטים המוצלחים The Longest Journey ו-Dreamfall.


Jane Jensen

האתר האישי של ג'יין ג'נסן, יוצרת סדרת Gabriel Knight, שכולל מידע מקיף על המשחקים והספרים שכתבה.


Double Fine

הבלוג שכותב טים שפר, יוצר הקווסטים הקלאסיים Day of the Tentacle, Full Throttle ו-Grim Fandango, בשם חברת המשחקים החדשה שלו.

Seinfeld – The Sierra Episode

תסריט דמיוני לפרק של סיינפלד שנכתב על ידי חובב קווסטים.  בפרק כל כוכבי הסדרה מתמכרים לסדרות קווסטים של Sierra, והוא תענוג צרוף לכל מי שמתמצא בסיינפלד ובקווסטים.

אתר שלא ממש קשור לקווסטים, ונמצא כאן בזכות קשרים מעולים עם ההנהלה.  זה האתר של ספר הסיפורים הקצרים שלי, "אהוב על בנות", שראה בשנת 2002.  האתר לא עודכן מזה חמש שנים והוא מכיל מידע על הספר, סיפורים קצרים ועוד. בקרו גם במיני-אתר שגיבשתי להמלצות על ספרים.

חזרה למקומות

חזרה לדף הבית